| LosSantos12 a întrebat:

De ce va place Metin2? Vreau raspunsuri serioase si as vrea sa il comparati putin ci World of Warcraft

Răspuns Câştigător
| Vlad5631 a răspuns:

Pai eu le-am jucat pe ambele, si wow pe original, iar metinul este cel mai mare sh*it dupa parerea mea, sa ma scuze fanii...
deci metin
grafica-0
story-0
gameplay-1
sunet-0
impresie-0
plus ca aproape toate armurile arata la fel intre ele, jocul are un sistem de grinding si de questing de tot ra*atu...
wow
grafica-10
story-10
gameplay-10
sunet-10
impresie-10
wowul este o frumusete de joc, motiv pentru care si costa 100 lei/2 luni de joc pe original, dar te poti juca pe un server privat, dupa parerea mea si pokemon este mai fain ca metin...

1 răspuns:
| Jorah a răspuns:

Nu compara prostia de metin cu wow. ( nu se compara asa ceva )

Am jucat si metin am jucat si wow. Iti zic ca nu exista asemanari intre cele doua. Metin-ul e plin de copii de 7-12 ani care dupa ce ii vezi ti se rupe. sa mai joci.

Plus ca e gratis, wow nu e. Oare de ce prostia de metin e gratis si wow nu e? Da, ca metinul e mai "smecher".