| Psycho777 a întrebat:

De curand am vrut sa achizitionez Overwatch din magazinul Altex, si am vazut recent ca mai e disponibil doar la comanda, si cineva zicea ca nu mai e disponibil deloc. Stiti cumva ceva despre asta, daca mai e valabil sau nu?

1 răspuns:
| Maios a răspuns:

Faci cea mai mare greaseala daca til ei din Altex!
1.E prea scump!(peste 200 lei)
2.Nu este sigur!(nu tot ce vezi in punga este sigur)
3.Mai degraba cauta un site in care sa iti ei jocul mai ieftin!

Daca vrei sa til ei mult mai ieftin ca din Altex sau ca din alt magazin iti recomand sa intri si sa achizitionezi de pe site-ul acesta!(https://www.g2a.com/r/user-575968d93e15f).E mult mai sigur si mai ieftin!:)