| IonutBT009 a întrebat:

De curând mi am luat un Xbox 360 si cand l am luat avea deja niste profile, acestea având cont pe Xbox Live, l am conectat la net si merge, dar cand vreau sa ma joc gta v online îmi spune ca nu am acces ul sau ceva de genul, având deja jocul cumpărat pe cd... help

2 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Cred ca ti-a expirat subscriptia de xbox live gold si trebuie sa o renoiesti.

| Catabtr23 a răspuns:

Sterge acel cont si fa-ti tu altul pe care sa-l activezi xbox live gold, o sa platesti per luna, asta e, dupa te poti juca online.