| Decebalul a întrebat:

De fiecare data cand termin un meci in Dota II,imi arata ca primesc iteme noi, dar nu mi le da in arsenal! De ce?

Răspuns Câştigător
| HeRmeSs a răspuns:

Nu iti da iteme. Alea le cad colegilor tai sau inamicilor(din acel meci). Iteme pica random... Cand primesti un item o sa primesti si un mesaj in coltul de sus din dreapta ecranului.

1 răspuns:
| b1l0v a răspuns:

La fel mi se intampla si mie, am primit iteme foarte misto, joc de aproape 3 luni si dupa ce am facut un trade cu un prieten, nu mi-a mai venit nici un item in arsenal...Este foarte ciudat, pentru ca la fiecare meci, primesc minim 2 iteme(rareori se intampla sa nu primesc).