| Sponsor2011 a întrebat:

De la ce level primesc baharama dau fundita daca spuneti

Răspuns Câştigător
| costy20 a răspuns:

Nu primesti baharama la un nivel, trebuie sa strangi mile de zbor sau de la arborele intelepciuni e acolo acces la baharama

| Sponsor2011 explică (pentru costy20):

Da de cand sa modificat jocul nu mai sunt mile de zbor sau asa cred. Daca mai sunt zi-mi si mie unde si daca nu zi-mi alt modul ca costa 145 stelute eu de abia am 52

2 răspunsuri:
| costy20 a răspuns:

Nu mai ma joc farmerama. cand ma jucam mai imi trebuia 20 mile de zbor ca sa am acces la baharama, si in ziua aia a aparut arborele intelepciuni si acola era acces bahamarama am dat si opa a mers baharama. si poti sa faci puncte pentru bahamara de la misiuni