| Cojocaru_Camelia_1958 a întrebat:

De o saptamana nu mai pot sa deschid jocul Candy crush soda saga, ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Flavius_Gabriel_Taflan_1978 a răspuns:

Nu sunt expert dar sterge-l si instaleaza-l din nou. Poate are telul tau o problema. Eu am pe al meu PixWords si cand il deschid se inchide ecranul apoi trebuie sa deblochez ecranul si abia dupa merge.

| Cojocaru_Camelia_1958 explică (pentru Flavius_Gabriel_Taflan_1978):

Multumesc pentru raspuns, dar cred ca trebuia sa mentionez ca problema este pe un PC pe care-l folosesc impreuna cu sotul, deci doua conturi Facebook, la el functioneaza, la mine NU.