| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

De obicei când filmez un videoclip, țin telefonul drept (adică nu îl aplec) și când descarc video-ul în calculator se vede filmarea aplecată. Am început să țin telefonul corect, dar sunt câteva filmări care, pe calculator se văd aplecate, ce aș putea să fac? Pot să le rotesc la 90°? Am încercat dar nu am reușit (folosesc windows media player). Ms oricum.

1 răspuns:
| AlexAndrei99 a răspuns:

Incearca Sony vegas. Poti sa iti downloadezi versiunea free. Sau pur si simplu, dai un search pe YT. ''Cum pot sa rotesc un video la 90grade'' si acolo iti spune tot ce trebuie sa faci pas cu pas, in romana si iti da si aplicatia.

Cu winows media player nu o sa reusesti asa ceva.