| RooBerrT123 a întrebat:

De unde downloadez feuerwehr simulator 2010 plsss

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Feuerwehr Simulator 2010 - full 1 link
download link:
http://depositfiles.com/en/files/1w503e3r1

Instalare: Traducere din Germana în Română
Cum să instalaţi Simulator Fire 2010 (Simulator Feuerwher 2010):
1. Din moment ce dezarhivează fişierul Rar voi lăsa două fişiere, unul. Bin (pm-feusi.bin) şi un alt alba (pm-feusir.cue).
2. Deamon Instrumente pentru a monta fişierul Bin (l-am testat doar cu Daemon Tools).
3. Veţi deschide configurare, vă va lăsa un mesaj (Motchen Sie Feuerwher-Simulator 2010... ), Dacă da.
4. După un timp, veţi părăsi meniul de instalare.
5. Da întotdeauna un Weiter.
6. De la instalare terminat, du-te la adresa pe care aţi instalat jocul, şi deschideţi fişierul FFsim.exe
7. Va cere pentru serial (6F4TY-F6EKV-CF94Z-MA9BY-F7DCZ).
8. Un joc. numai acest lucru în limba germană

Bafta!

3 răspunsuri:
| kleveruL a răspuns:

NeluL este vreo posibilitate sa aiba virusi jocul?

| RooBerrT123 explică (pentru kleveruL):

Nu are niciun virus bafta

| Cimpean_Alin_1920 a răspuns:

Pe facebook