| zUtteX a întrebat:

De unde fac rost de arme bune la aventure quest worlds? De la ce monstri imi dai? Si am vazut ca poti sa-ti iei armura si sa-ti dea alte magii... de unde iau acele "armuri"? FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| iulian101 a răspuns:

Iti zic eu undeva unde opti arme super si un animal pe care il poti utiliza fara sa fi membru dar promiti ca dai funda?

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| iulian102 a răspuns:

Ok iti zic pe alt cont ca ala numiam confirmat emailul iti scriu de pe asta, dai pe harta unde e steaua neagra dai pe steagul rosu cu un desen negru apoi mergi in prima incapere acolo dai pe! apoi more shops si trebuie sate lupti cu monstri de acolo iti sa saculete si sunt chesti tari de evil ^_^ funda

| iulian102 a răspuns:

Hei ai promis nu mi-ai dat funda -_-

| iulian102 a răspuns:

Te rooooooooog ^-^