| saliu14 a întrebat:

De unde iau si eu Hack Trade pentru Metin2 united dar sa si mearga ca multi imi da hackuri care nu merg dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| zdz a răspuns:

Trade hack si hackurile astea mari nu se posteaza pe internet oriunde ai cauta si cele care sunt pe net sunt keyloggere daca vrei hack trebuie sa cumperihappy si sa stii de la cine cumperi... Fundita? pentru ca team avertizat ca nu sunt hackuri postate pe net ci ca ar putea fi keyloggere?

| saliu14 explică (pentru zdz):

Mersi pentru raspuns mam convins

1 răspuns: