| sanboss a întrebat:

De unde pot cumpara credit pt xbox live?

Nu inteleg.
Card xbox live a fost pt a juca online?

având net acas. conectaand consola la net nu ofera acelasi beneficiu ca si cardul xbox loc?

Răspuns Câştigător
| bode57 a răspuns:

Iti poti cumpara un Card Xbox Live Gold ( o licenta Xbox Live Gold ). Pe cardul ala primesti un cod pe care il introduci in consola si poti juca online cu prietenii.
Daca Xbox ul tau e conectat la net inseamna ca esti pe Xbox Live deci ai acces la prieteni si altele.
De exemplu Xbox ul e conectat la Xbox Live. Tu poti intra pe Fifa si pe Fifa Ultimate team dar nu poti juca online cu alti oameni de pe glob doar daca ai Xbox Live Gold.