| Mary2002p a întrebat:

De unde pot descaraca gratis si fara virusi 'Sims 4 movie stuff, romantic garden si dine out'? Multumesc anticipat! DAU FUNDA... happy

3 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

De pe steam sau origin. il cumperi de acolo. sa nu te aud ca nu vrei pentru ca tot ce faci este sa nu ajuti jocul cu nimic si iti bati joc de munca oamenilor.

| Mary2002p explică (pentru Florian000):

Nu imi bat joc, doar ca inca nu am ajuns la stadiul in care imi pot plati singura jocurile. Oricum, multumesc.

| Florian000 a răspuns (pentru Mary2002p):

Ok te inteleg asa sunt si eu, ti-as recomanda niste site-uri dar imi sterge adminu postarea