| OoOAlexandruOoO a întrebat:

De unde pot descarca Call Of Duty MW cu toate capitolele FULL

5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Odata ce ai Cod4 MW, cauta un savegame cu toate misiunile completate, ceva gen
'cod 4 modern warfare all savegame download'
pe google. Le iei, o instalezi correct si ai toate misiunile din joc

| OoOAlexandruOoO explică (pentru Andrei7520152):

Eu ma refer cu toate capitolele (nu cu misiunile terminate) ca am auzit ca sunt si pe capitole

| Andrei7520152 a răspuns (pentru OoOAlexandruOoO):

.laughing pai tu nu intelegi. dar capitolele din ce sunt alcatuite? din misiuni! daca ai trecut fiecare misiune ai access la fiecare capitol (ele sunt Prologue, Act 1, Act 2 si Act 3) laughing e simplu

| OoOAlexandruOoO explică (pentru Andrei7520152):

Eu asta vroiam sa zic daca fac toate misiunile imi deblocheaza ACT1laughing da imi spusese cineva ca trebuie sa descarc pentru fiecare capitol call of duty iar si iar

| Andrei7520152 a răspuns (pentru OoOAlexandruOoO):

Ba de unde. Daca te tot joci cod4 si termini toate misiunile o sa vezi ca se va debloca fiecare misiune din fiecare capitol act 2 si act 3.