| Aditu231 a întrebat:

De unde pot descarca Minecraft online Funda! Rapid

Răspuns Câştigător
| belfast a răspuns:

Salut.
Minecraft se ia de pe situl www.minecraft.net dar trebuie sa ai cont premium adica sa dai 26 de euro doar 1 data!
Daca vrei sa joci gratis iti recomand sa cauti pe google.ro Minecraft SP cu acesta poti juca minecraft fara cont! Doar bagi numele tau si gata.

| Aditu231 explică (pentru belfast):

Merge si online Minecraft sp?

3 răspunsuri:
| Aditu231 explică:

Mie imi arata cand dau sa intru pe un server "Conexiune Pierduta" "Capat de fir"

| belfast a răspuns (pentru Aditu231):

Trebuie sa cauti servere de versiunea 1.3.2 acum ca se face nou intelegi? :X Funda?