| YoNoMember a întrebat:

De unde pot lua un packet cu toate programele necesare pentru fisiere......Am probleme cand descarc ceva sa nu imi apara sa il citesc si sa imi apara sa aleg un program prin care se citeste... Daca stiti despre ce vb va rog sa ma ajutati! FUNDA!

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Bună! Intră pe h 3 3 t. c o m, cauți mega programs și downloadezi primul. Alternativ, când descarci un fișier de pe net, salvează-l și uite-te la extensia lui, cauți pe net scriind extensia și găsești denumirea programului iar dacă programul nu se află în pachet atunci îl cauți ori pe h 3 3 t. c o m, ori pe i s o h u n t. c o m. Succes!