| DydySoR a întrebat:

De unde pot sa descarc un hacK de yang pentru mt2ro?

2 răspunsuri:
| Adryan1302 a răspuns:

Nu exista hack de yang.Este doar Cheat engine dar este vreajeala decat apar multi bani dar nu poti sai folosesti doar sa te dai mare. Daca incerci sa descarci de pe net o sa iei virusi.

| Laurentiuuu a răspuns:

Nu exista, cheat engime nu mai merge de mult pe metin2ro,yang sunt doar trojane, ca daca era 'adevarat' toti aveati otele+9, batalii si nimeni nu mai vindea nimic, si retine asta METIN2 ESTE FACUT PENTRU PROFIT.Asa ca pune mana si joaca calumea sau doneaza.xD