| DannyJo1nTu a întrebat:

De unde pot sa downloadez metin2 united ca am incercat peste tot si apare start game si cand dau apare o eroare si jocul nu este instalat. De unde pot sa il downloadez rapid si fara virusi? Raspundeti la intrebare va rog. Dau fundita!

5 răspunsuri:
| andreibubu2 a răspuns:

Stii ceva joaca alt joc ca pe metin 2 united is multi si tot te scoate din joc faci bani usor si ivi dar pacat ca tot te scoate eu acum am o ora de cand incerc sa ma loghez si imi face asa ma loghez merge bine cand dau start game pe caracter tot ma scoate din nou la pagina cu chatu ce ma enerveaza merge rau eu iti zic sa nu joci

| champ005 a răspuns:

Uite de aici nu da vreo eroare 100% eu l-am descarcat fara probleme, n-are virusi n-are nimic Link: http://metin2united.com/download bafta :D

| DannyJo1nTu explică:

Id : danny_soul_fotballer2011

| DesireMaria a răspuns:

Https://metin2united.com/
acesta este siteul original! bafta
funda
?

| beniamin_5578 a răspuns:

Sall nu pot sa iti zic
trebuie sa am adresa de mess ca aici nu pot sa iti zic