| Ani11 a întrebat:

De unde pot sa-mi descarc Cs 1.6? fiindca prima data cand mi-am descarcat counter strike 1.6 am avut si server-u [ZOMBIE WARS + BIOHAZARD] si acum de curand mi-am descarcat iar cs si nu mai am server-u ala...
Ma puteti ajuta? de unde sa-l descarc sa am si server-u ala?
DAU FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| vladutt a răspuns:

Serverul acela poti sa il iei de pe net.Nu trebuie neaparat sa ai un anumit CS ca sa ai acel server.Il cauti pe net, ii dai copy la IP, apoi intri in joc, ii dai la FAVORITES, dai add server si dai paste si gata.Noroc.

| Ani11 explică (pentru vladutt):

Ce-i ala IP? si nu stiu de unde sa caut server-ele, ma ajuti? crying

| vladutt a răspuns (pentru Ani11):

Servere-le le cauti pe GOGGLE.Dai pe Goggle servere cs (romanesti-daca vrei), dai pe un site care vrei.La unele site-uri iti va arata servere cu adresa.Copiezi adresa si apoi te duci in CS, te duci la find servers, favorites, add server si dai paste acolo.La unele site-uri iti va arata servere cu IP, care este acelasi lucru si fac acelasi lucru, numai ca arata diferit.Cauti IP-ul serverului si la fel, dai in Cs, find servers, favorites, add server si dai paste la IP. Daca mai ai vreo intrebare sa mi-o pui.Noroc.