| noname000000 a întrebat:

De unde si cum sa descarc GTA Vice City/ GTA San Andreas/GTA 3

4 răspunsuri:
| HaLLuc1NogeN a răspuns:

Pentru GTA san andreas urmareste acest video, link download ai in descriere, merge si SAMP
http://www.youtube.com/watch?v=K0_xk_zSe14

| noname000000 explică (pentru HaLLuc1NogeN):

Ms de raspuns dar imi cer scuze nu am fost destul de explicit. Eu voiam sa descarc aceste jocuri pe android daca se poate.

| cici2005 a răspuns:

Https://www.google.com/......Https?/url acest video si nu uita sa dai un like si sa te abonezi la canalul meu de pe youtube.dar mai principal sa-mi spui daca te-am ajutat!