| Anonimul3315 a întrebat:

De unde vin toate acele prostii de mesaje gen: Daca trimiti acest mesaj la 20 de persoane ti se va indeplini o dorinta, daca nu il trimiti se iti va muri familia in 10 zile. De unde pornesc? Cine le trimite? Am inteles ca sunt spamuri dar de unde vin? Adica am un prieten care tot trimite acele mesaje mai departe si eu ii zic ca nu-i adevarat din cauza ca si eu am primit vreo 50 de mesaje dinalea si n-am trimis nimica si el tot nu ma crede. Oricum. Ce sens au?

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Probabil o persoana plictisita[asa ca mine, acum] Stii vorba aia "Ce face omul, face si maimuta[adica unii dintre noi].

| JustSmileK a răspuns:

O persoana le-a facut, asta e clar laughing care nu avea ce face.

| EqInOx a răspuns:

NISTE prosti fara viitor