| NoNameJunior a întrebat:

Salutări! unii trimit mesaje(nu pe TPU, pe alte site-uri)gen:
,, vrajitoarele îţi pot îndeplini o dorinţă. puneţi dorinţa când numărătoarea se termină:
*puneţi dorinţa*
dacă nu trimiţi mesaj la alte zece persoane se va întâmpla opusul".
am primit zeci de astfel de mesaje, mai ales pe sunphoto. mi se par o porcărie! voi ce parere aveţi? credeţi că e adevărat? a încercat cineva şi s-a întâmplat ceva?

Răspuns Câştigător
| razboinicii20 a răspuns:

Nu le baga in seama sunt site-uri cu virusi care vor sa le intri in joc.Asa primeam si eu pe mess >>sunt reclame nu le lua in seama.

3 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Bună!
Chestiile astea nu sunt adevărate! Nu niste porcării pe care noi trebuie să le ignorăm. Sunt niste texte compuse de cineva si apoi trimise la altii, iar persoanele respective le trimit şi tot aşa.
Oricum, mai bine le ignori!winking
Sper că ai inteles!
Pa, pa.

| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Sunt niste tampenii! Nu sunt adevarate.Eu nu am incercat nici o data si nu am sa incerc, deci nu te ingrijora!:dwinking

| xarianagrandex a răspuns:

Si mie imi trimit mesaje din astea si eu sunt de parere ca sunt o porcarie. unii mi-au trimis ca trebuie sa zici vreau bani de 5 ori, sa trimit la 10 oameni textul asta si sa caut dupa TELEVIZOR

PORCARII!

Întrebări recente