| MegaBest a întrebat:

Dece nu merge mondial mt2 ultra fun

4 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

Ultra Fun s-a inchis de anul trecut eu jucam si aveam lvl 102 Ninja cu epice king3...

| DontTryKnowMe a răspuns:

Ti-l fac eu sa mearga mondial mt2 pe ultra am lvl 175 ninja tot super epic de lvl meu til fac eu sa mearga te invat si cont saty faci daca nu stii astept raspuns baga id x_treme_metin2

| chivas94 a răspuns:

Cumpar cont de lv 30, 31, 32,333,43,5,36,37,38,39 sa ma gasiti la id-iul caloianionut17

| GeorGe19999 a răspuns:

Dc nu merje asta mondialu x( cine stie dau bulina sam iexplice!