| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu merge Mondial mt2(new world, vip, ultra world)?
Pe data de 25.08.2011 e blokat jocu si site-ul de pe 5.08.2011 cam asa

Răspuns Câştigător
| timioros a răspuns:

Mai mondial nu mai exista s-a desfiintat! safacut un alt mondial cu mult mai tare cu king la magazin rate mai mari etc. este www.valmondial.fr funda?

| NicuGandac a răspuns (pentru timioros):

Bbn

| gabriellemnaru a răspuns (pentru timioros):

Pai asta s-a inchis ma!

10 răspunsuri:
| regrets a răspuns:

Asa imi pare de rau ca desfintat ra misto, dar asta e si mai si...hee hee

| alexion78 a răspuns:

Dar val mondial metin2 e in romana?

| madalinutzelul a răspuns (pentru alexion78):

Val Mondial este joc francez, dar majoritatea player-ilor sunt romani!

| celmaibunlaraspunsuri a răspuns:

Mondialmt2 onn din nou! valmondial.fr =UN KAKAT PE BAT... oricum intra pe mondial... www.mondialmt2.com

| ANDREIvaju95CS a răspuns:

Ba s-a desfiintat da. timiros atau e pvp?

| Săndulache_Răzvan_1996 a răspuns:

PAI s-a desfiintat dar sa reunit doarece merge siteul GM face lucrari pe server si va fi insf din nou ON acolo la inregistrare sici ca e blocata si ca srvr is Off deoarele cum am zis mai inainte se fac lucrari a scris GM pe forum SITE http://www.mondialmt2.com/ trebuie sa ast orsicum l-am verificat pe data de 23.01. 2012 DISTRACTIE PLACUTA

| mihaiboss4 a răspuns:

Ba da ore merge sv asata

| Katy13 a răspuns:

Sall TPU plizzz imi dati situl va rog de pe new world va rog ma gasiti pe mess cu numele de leonard_bichigean@yagoo.com