| Anddreii a întrebat:

Dece nu pot sa instalez Yahoo Messenger 11, imi da eroarea asta :Error launching installer.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma,motivele poa`sa fie destul de multe.De exemplu daca instalezi ceva de pe net si, fiind neatent, poti accepta sa-ti instaleze si alte chestii pe langa "chestia"respectiva. Daca zici ca si in Control Panel se misca prost lucrurile si nici Metin-ul nu-ti mai merge eu zic sa-ti re-instalezi Windows-ul.Asa scapi de probleme cel mai simplu, o iei de la 0 e totul fresh happy.Ma rog tu faci ce vrei.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia alta versiune.
Noroc.

| Anddreii explică (pentru anonim_4396):

Cum adica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anddreii):

De exemplu, ia versiunea 10; 9 etc.Nu-ti fa griji, sasa versiunea 11 nu este cine stie ce realizare superba, are destule bug-uri si prostii.

| Anddreii explică (pentru anonim_4396):

Da am avut versiunea asta si mi-a mers dar am sters -o din control panel din greseala si acum nu mai merge sa o instalez? dc.

| Anddreii explică (pentru anonim_4396):

Am o problemama luat si mess 10 si 9 dar tot la fel a mers, tu ce crezi sa mai continui cred ca o fi de la antivirus el zice ca e in siguranta >>? tu ce zici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anddreii):

E posibil sa-ti blocheze din diverse motive instalarea.Incearca sa-l dezactivezi, vezi poate o ia instalarea. Daca nu, nu ai altceva de facut decat sa te loghezi online daca cu Y! M. din PC nu merge.Eu nu mai am idei ce sa mai faci :-s.

| Anddreii explică (pentru anonim_4396):

Ma dar eu cand vreau sa sterg ceva din control panel imi apare greu programele si cand vreau sa dezinstalez adica sa sterg ceva nu merge o face greu de tot si nici metin2ro nu pot sa ma joc ca nu merge, eu antivirusul asta nul l-am luat dar mi-a aparut el singur pe desktop ce are da mai aparut el singur pe desktop nici macar nu l-am instalat, ce are>?

| Anddreii explică (pentru anonim_4396):

Ms

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anddreii):

Ma,motivele poa`sa fie destul de multe.De exemplu daca instalezi ceva de pe net si, fiind neatent, poti accepta sa-ti instaleze si alte chestii pe langa "chestia"respectiva. Daca zici ca si in Control Panel se misca prost lucrurile si nici Metin-ul nu-ti mai merge eu zic sa-ti re-instalezi Windows-ul.Asa scapi de probleme cel mai simplu, o iei de la 0 e totul fresh happy.Ma rog tu faci ce vrei.

| Anddreii explică:

Cum adica?