| VegasGirL a întrebat:

Deci cand vreau sa intru in Counter-Striker imi spune:

"Could not launch game.
Only one instance of this game can be run at a time. "

Am intrat in 'Task Manager' si nu imi arata 'hl.exe' ca sa-i dau 'End Process'. Ce pot sa fac ca sa-mi mearga CS-ul?

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ciudat.Pe net nu am gasit decat:
Whenever that happens to me, and there is no hl2.exe running, I go and restart Steam. It works normally after that.

| silviu30 a răspuns:

Daca e Counter Strike Source, cand pornesti jocul da dublu click doar o data nu da mai multe ori, cel putin asa mi se intampla mie cand dadeam click de mai multe ori

| rLxaND a răspuns:

Nu stiu si mie imi face asa si acum si nu pot sa il fac sa mearga VA ROG AJOTOR!