| Roncioiu_Lyly_1978 a întrebat:

De ce cand intru in cs imi apare Could not launch game. only one instance of this game can be run at time. am descarcat si alte cs-uri dar tot aceeasi chestie apare nu stiu ce sa ii fac va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Nustiucinece a răspuns:

Da al 2 lea click pe iconita si apasa pe properties acolo dai la compatibility si bifeaza run as administrator si run this program in compatibility mode for.

| Nustiucinece a răspuns (pentru Nustiucinece):

A scuze doar acuma am citit tot ce ai scris laughing, pai iti zice ca jocul este pornit deja verifica in task manager la processes sa vezi daca nu gasesti vreun executabil pornit gen cs 1.6 sau valve.exe. daca ai deschis oprestel de acolo si apoi incearca din nou sa pornesti jocul