| NotMarian a întrebat:

Deci, cum de e posibil sa mearga minecraft-ul cu 7gb ram cand eu am 4gb ram(cred)?
Inainte sa schimb ram-ul imi arata ca pot folosi 3. 37gb ram si acum pot sa pun pana la 7/8gb ram pe minecraft. Cum de e posibil si de ce imi arata ca am 4gb ram cand eu pot pune mai mult de 4gb ram?

2 răspunsuri:
| RaptorFabian a răspuns:

Sincer n-am înțeles ABSOLUT nimic...ce memorie RAM sa pui pe minecraft?

| NotMarian explică (pentru RaptorFabian):

Mie imi arata ca am 4gb ram dar, pe minecraff pot pune pana in 7gb ram