| StefyBoy a întrebat:

Deci, de un timp imi merge internetul foarte prost (Nu doar la jocuri, si la chesti legate de download/upload) si nu stiu ce are. Am un TP-Link model TL-WR740N la care sunt conectate 2 laptop-uri (tot ale mele) si este parolat (nimeni nu stie parola). Alte detalii: Sunt la RDS&RCS cu abonament Digi Net Fiberlink 2

Răspuns Câştigător
| alezzut a răspuns:

Planta are dreptate dar se mai poate merge greu si din cauza router-ului pentru ca si eu am tp-link cu o mufa si merge netul mai greu decat mergea inainte de a pune router... sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Probabil ca cineva ti-a dat Flood
Sau ai deja pre multe lucruri downloadate de ex
Daca tu downloadezi in partitia E si in e ai de ex 1GB atunci e problema,

Deci uitete ca poate ai putini GB acolo unde downloadezi jocuri/programe/etc

Sau poate ca ai multi virusi in PC(am avut si eu problema asta)

| StefyBoy explică (pentru alezzut):

Aveai dreptate, am reparat ca era in mura ceva si bloca cablul (si cateodata mai iesea)