| xDanyxDany a întrebat:

ce parere aveti despre internetul digi net fiberlink 100? Merge bine internetul? Ce viteze de download aveti? merita sa-mi bag net de la ei?

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Eu am pachetul de 200 mbps, si merge foarte bine, nicio problema cu serviciile.

| Peridava a răspuns:

Da, merita cu prisosinta.

| Scorpiel a răspuns:

Da, merita sa-ti bagi net de la DIGI, se misco super ok, eu nu zic ca ai avea nevoie de mai mult.Vitezele de download difera in functie de unde descarci.

| ionesccatalin a răspuns:

Merita, dar eu iti recomand de 500. Eu pachetul acela il am si functioneaza perfect.