| IndIStiEToT a întrebat:

Deci...fiti atenti TPU ca e dificil si vreau raspuns fast.ma jucam mt2 hammer ro angel.dar mam plictsit in afara de aceste metine, ziceti-mi si mie niste metine smechere cu lvl max. 105-150 dar sa stai sa muncesti itemele! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Buna! Sunt priceput la aceste metine.(fiindca si eu joc) happy. Deci: forgotten2 este un metin cu rata 50 cand e eent este 75. Trbuie sa muncesti pentru iteme cum spui tu. Din cufere clar de luna pica bonusuri blessuri ( cuferele pica ori la mobi ori la metine pe care le bati) Acolo sunt cu carti.(aduca iures esc).Iar al 2 metin este Ap rata este 100(cred) Nu am mai jucat acest metin dar a jucat un prieten si mi-a spus cum este.Te uiti pe youtube. Iti urez mult noroc Bafta! happy. Daca vr mai multe imformati XxWeeDxX01@yahoo.com.

4 răspunsuri:
| Search69 a răspuns:

Scuze pentru greseli.(am o tastatura mai proasta) Tre sa cumpar alta.

| aladeieri a răspuns:

Sal, iti dau eu un metin2 tare unde este permis si Swichbotul, da un ochi aici http://youtu.be/YA6x7uHNFAc ai jos in descriere site de la metin si link de download pentru Swichbot bafta!

| GhostHunter0132 a răspuns:

Metin2 Gx Metin2 Ro Metin2 Tim Metin2 Mondial funda?

| Cosmin20000 a răspuns:

incearca hotstyle e smecher