| Biuțaa a întrebat:

Deci mi-am descarcat pe tableta My Horse si cand dau sa hranesc calul nu merge sa mut galeata la sacul al doilea, de ce? fundăăă!

Răspuns Câştigător
| Everestcompany a răspuns:

De-al dracu' si de-ambitios! laughing Glumesc. De unde ai descarcat jocul? De pe Google Play? Daca da, citeste comentariile celorlalti, poate si altii au intampinat aceeasi neplacere ca si tine, in cadrul acestui joc. Probabil, versiune pe care o ai tu, contine un bug, bug care ar trebui sa se remedieze cu si la urmatorul update al jocului, cand se va implementa o noua versiune.