| xALeXdXx a întrebat:

Deci mi-am instalat mt2 dinamik clientul nouuuu! si im-i da o eroare : LoadLocaleErorr(locale/ro/locale_game. txt)

Răspuns Câştigător
| HeX a răspuns:

Salut! Cauta in folderul Metin2 fisierul locale.txt si in loc de ro baga hongkong si daca da tot asa intra in folderul "locale" (s-ar putea sa fie ascuns) si vezi ce folder mai e. Normal ar trebui sa fie "hongkong". Daca e alt folder in loc de hongkong (in locale.txt) bagi numele folderului care se afla in "locale"! BAFTA LA LEVEL!winking