| GaByTzU_5045 a întrebat:

Ce sa fac daca la un metin2 privat imi da eroare : LoadLocaleError(locale/ro/locale_game. txt) va rog ajutati-ma este vorba de Dinamikmt2!

Răspuns Câştigător
| dinamovistul19 a răspuns:

Te-as sfatui sa stergi toate metinurile posibile toate au virusi de aia mici care iti infecteaza calculatorul (nu sunt efecte vizibile prima data) dar cu timpul o sa ti se miste greu PC si iti strica antiviruslul si dupaceea ti se va strica cu totul fiindca vor intra virusi mari de genul (trojan,injector etc) aia ce primesti tu eroarea e de la windows sau de la antivirus! (nu suporta jocul) (de asemenea daca ai firewall-ul pornit iti va aparea o chestie cu unblock, block, keep bloking (cea ce inseamna ca firewall-ul este atacat!) - ai grija ce faci eu am stricat 3 calculatoare acum 2 ani (acum sunt expart in calculatoare)!

| HellSoundAlex a răspuns (pentru dinamovistul19):

Băi băiatule, eşti cel mai prost om care l-am întâlnit vreodată în viaţa mea. „Nu suportă jocul„? Poți juca Metin și pe cel mai mare rahat de Windows creat vreodată, are cerințe de Mario, de fiecare dată când lansezi un executabil antivirusul te va întreba ce ai dori să faci. Firewall atacat de un rahat de Metin, am auzit-o și pe asta, ai stricat 3 PC-uri pentru că habar nu ai să le folosești mă, pun pariu că nici să setezi o poză ca fundal de desktop sau să instalezi o amărâtă de temă nu ai habar. „acum sunt „expart„ în calculatoare„, ce ești tu mă? Nici cu limba română nu te înțelegi măcar.Te-ai jucat și tu un privat odată în viața ta și din lene ai descărcat vreun rahat de Hack să-ți ușureze munca, prin ăla vreun keylogger și acuma crezi ca fiecare client de metin e dăunător și va afecta siguranța națională.
„Toate metinele au viruși de aia mici„ - Ia numește mă câțiva, „dinăia mici„ oricine are în PC, și eu, și tu, și mă-ta probabil. Așa se întâmplă când copchii descarcă tot felul de cacaturi de pe net, se trezesc mari genii „exparte„ în „calculatoare„.
Băiatule eu atâta îți zic, eșto COMPLET pe lângă, treci măcar pe la ora de informatică, citește un topic pe un forum ceva, orice, dar niciodată în viața ta nu te mai trezi să scoți pe gură asemenea aberații de doi bani.

1 răspuns: