| Alex_7155 a întrebat:

Deci mi-am luat un joc de wresling mpire 2011 si cand dau pe el imi apare o eroare si scrie uneable to scene 3d si vreau sa stiu daca e din placa video sau din alt ceva. Vot+funda pentru cine ma ajuta.

1 răspuns:
| ares8 a răspuns:

Categoric e de la placa video. Jocurile astea noi au cerinte de sistem foarte mari. In special memorie RAM si placa video de ultima generatie care sa aiba si ea la randul ei memorie.
Unele placi au optiunea de hiperdrive si 3D mode. Cauta in setarile placii tale, nu se poate sa nu gasesti ceva.
Bafta!