| Alex_7155 a întrebat:

Daca la placa video scrie direct draw acceleration:not avaizible direct 3d acceleration:not avaizible agp texture acceleration:not avaizible de asta nu-mi merge niciun joc si de asta cand dau pe vreunul apare uneable scene 3d? Inainte mergeau dar mi-am luat windows 7 si de atunci nu mai merg. Imi poate spune cineva cum fac sa mi mearga iar jocurile. Vot +funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Vrei sa zici ca scria not available. oh go on Descarca driver pentru placa video. Ultimul aparut si poate o sa-ti mearga.