| RrEe4 a întrebat:

Am o problema ...Am incercat sa deschid instalarea la un program si mi-a disparut task manager si command propmt. Zice ca a fost dezactivat de catre administrator.Cum fac sa la bag inapoi?

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

Ti-a intrat un virus in pc. tr un mesaj cu id tau si iti trimit 2-3 programele cu care poti scapa si de virus si iti poti recupera task managerul happy

1 răspuns:
| stick a răspuns:

Nu poti, ai luat un virus de undeva si a dezactivat toate astea, singura solutie...reinstaleaza windows-ul dar scaneaza pc-ul mai intai ca e posibil ca virusul sa fie prin celelalte partitii(asta in cazul in care nu ai doar "C", mult succes!