| iulik2003 a întrebat:

Deci salutare am o problema pe SAMP....adica vreau sa stiu cum...caut pe net si gasesc un skin tare care vreau sa il bag la alt skin id de exemplu am gasit un mod skin la sknul 100 dar vreau sa mi-l bag pe 177 ma puteti ajuta

1 răspuns:
| gamersamp12 a răspuns:

Poti edita numele Moduli de la skin '100' in '177' si sa il bagi in gta3.img cu Spark, dar nu garantez ca o sa mearga, poate o sa iei Crash intruna asa ca fa un backup la fila gta3.img
Dar ai grija de obicei un skin are 2 file, una.txd si un.dff editeaza filele modului cu numele filei de la skinul 100 si incearca asa...