| Miuletz a întrebat:

Sal TPU am o problema urgenta, cum fac sa pun un skin pe samp, adica vreau sa am un skin cu Soul din Soul Eater dar nu gasesc si nu stiu cum sa-l fac, adica am vazut video-uri dar ei puneao doar o poza pe haine, daca imi poate face cineva, sau imi poate explica cum sa fac va rog din suflet.

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Ai nevoie de un program numit "Skin Selector"Gasesti pe youtube cum se instaleaza si ce trebuie copiat si unde.O sa mai ai nevoie si de alt program in gta "Cleo 4" tot asa se gaseste pe internet.
Dupa deschisi fisierul Skin.img(o sa gasesti totul intr-un ghid) cu un Img Tool(eu folosesc Crazy img editor) si adaugi skinurile pe care le-ai descarcat dar eu nu am gasit vreun skin cu Soul... poate gasesti tu.
Daca ai nelamuriri poti sa ma intrebi.