| xSwearr a întrebat:

Deci, vreau sa-mi iau cs go de pe g2a steam cd-key global, si sunt 2 metode : ori prin digital key, care costa 43, 81 lei, ori prin steam gift care costa 42, 54 lei. Digital key stiu ca este cheia aceea pe care o bagi sa iti activezi produsul, dar steam gift ( cica primesti un link spre a-ti activa jocul, si acel link unde il bag? ). Ma poate ajuta cineva va rog?

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Gift-ul este jocul CSGO sub formă de cadou, cum a zis user-ul de mai jos se face un trade obișnuit.
Dar recomand să cumperi CS:GO pe Steam, pentru că dacă îl iei de pe G2A nu poți vinde skin-uri și mai ai câteva restricții.

| XYZ02 a răspuns:

Gift steam-ul se face prin trade, primesti un link catre trade unde ai oferta cu jocul.