| Adryaaann a întrebat:

Daca vreau sa cumpar pentru Xbox One Fifa 20 de pe G2A si scrie ca e "Global", asta inseamna ca key-ul acela se poate activa atat pe Europa cat si pe US? Nu de alta, dar nu stiu pe ce mi-am facut contul. Si inca ceva, Merge si pe Xbox One S all digital?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da la toate.

| Adryaaann explică (pentru Wr3nch):

Deci merge indiferent de regiunea pe care am contul sa inteleg. Ca am intampinat dificultati incercand sa cumpar jocul direct de pe store-ul xbox

| Wr3nch a răspuns (pentru Adryaaann):

Da man, atata timp cat scrie clar ca e global nu ai probleme. Totusi verifica atent pagina sa nu fie listate exceptii.

3 răspunsuri:
| Sebastyan122 a răspuns:

Da pentru ca : Scrie clar acolo ca este GLOBAL Frate, oriunde ai fi ai putea sa iti cumperi