| DimaTariuc a întrebat:

Deci vreau sa-mi iau un xbox 360, si am o intrebare daca o sa am xbox live free o sa pot juca GTA ONLINE sau orice joc online, sau sa fac updateuri la jocuri? dau funda care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Da,dar cred ca o sa ai xbox gold doar vreo luna, dupa aia trebuie sa platesti ca sa ai iar gold, si fara gold nu poti juca multiplayer

1 răspuns:
| Alin_Constantin_1979 a răspuns:

Bonus în fiecare luna la 2 săptămâni diferență dacă ai gold un primești un joc și chiar un aces la un beta