| EduardTPU a întrebat:

Despre jocul Gta San Andreas. Cum poti sa te urci in Tram Car-ul ala (tramvai sau ce este el) ca eu nu reusesc, merge continuu, voi ati reusit? Trebuie sa apas niste taste? Iar la taxi, cum pot sa-l chem si sa ma duca la o destinatie, merge? Si inca ceva: Autobuzele vin sa opreasca la statiile acelea unde este acel semn? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| sushi16 a răspuns:

1. In tramvau sau ce e aia nu te poti urca, dar te poti pune pe el cu jetpack-ul(cod: YECGAA)
2.Nu poti chema un taxi
3.Cred ca opresc, dar eu unul nu le-am vazut niciodata oprind, numai in GTA Vice City.
Sper ca ti-am fost de folos!