| GulubuntzBudulush a întrebat:

Despre lolek si Bolek engleza pentru cei mici știe cineva pe ce sisteme de operare merge? Adică știu că merge pe Window XP. Mi-ar plăcea dacă ar merge pe Mac sau pe Windows 10.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti sa il rulezi in mod compatibilitate pe Windows 10 si ar trebui sa mearga.

| Bizon95 a răspuns:

NU stiu ce intelegi prin "lolek si Bolek" dar presupun ca e un soft mai vechi, insa daca merge pe windows xp, atunci merge pe windows xp;)

adica, poti sa pui windows xp intr-o masina vituala pe orice calculator mai nou de...15 ani cel putin
iar masina virtuala poti sa faci cu virtualbox
https://www.virtualbox.org
e gratizzzz;)

| costiceacristian200 a răspuns:

Ubuntu Mac si Windows