| AvalohAlyn a întrebat:

DLC-ul nou apărut pentru Euro Truck Simulator 2, Road to the Black Sea are și orașul Galati? Că am văzut că au anunțat că au orașe din România.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

L-am si testat, are capitala, Galati, Constanta, Brasov, Timisoara parca si inca vreo 3 si mai sunt si cateva localitati pe acolo care au si pancarte cu numele si viteza, un detaliu destul de dragut.
Pacat ca am un lag infern cu dlc-ul ala (bine... o fi de pe site-uri mai mult sau mai putin legite, dar inainte mergea desul de ok).