| AvalohAlyn a întrebat:

Merita incercat Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea? Sau sunt alte hărți mai faine cu România?

Răspuns Câştigător
| Danielito200 a răspuns:

Parerea mea e ca dlc ul nu merita decat pentru pro modes.
Harta lui Alexandru cu Romania e mai buna si free.

| AvalohAlyn explică (pentru Danielito200):

Unde pot găsi harta lui Alexandru free?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Merita, dar mi se pare cam cheala harta. Sunt unele intersectii in care poti sa o iei DOAR intr-o singura directie.

Alte harti neoficiale nu am incercat, am vazut mai demult ca un modder incerca sa recreeze o pare din harta cu suficient de multe detalii.

| N0xEterniS a răspuns:

Bineinteles ca merita, dar ar trebui sa ai si ProMods.
ProMods adauga tari, orase noi si adauga detalii la cele existente ( nu la toate ).