| ShadowSKQ90 a întrebat:

Doar pentru. cei care joaca/au jucat Call of Duty Modern Warfare 3! Deci, daca iau bann pe un sv, o sa am banat tot jocul? sau o sa fiu banat doar pe acel sv?

Răspuns Câştigător
| CrushBoy89 a răspuns:

Am jucat jocul.Pot sa-ti spun ca daca ai luat ban pe un server, nu inseamna ca nu poti juca si pe alte serverelaughing
Acum. daca vrei sa joci tot pe ala pe care ai luat ban (bine acum depinde daca e permanent sau nu) fai o cerere pe forumul serverului de unban.Atat am putut sa-ti spun.
Ceao si bafta!

| ShadowSKQ90 explică (pentru CrushBoy89):

Stiu ca la Modern Warfare 2 luai ban pe tot jocul, adica nu mai puteai sa joci pe nici un sv...asa se intampla la mine laughing

2 răspunsuri:
| laur1OOOGB a răspuns:

Doar pe acel server