| AdreNaLLyN a întrebat:

Doresc sa cumpar un BlackBerry Curve 8520 de la Orange. Intrebarea este : conectandu-ma la interent prin Wi-fi pot sa folosesc Youtube, Facebook si Yahoo Messenger? Nu prea am inteles ideea cu abonamentul BlackBerry? Ce aplicatii pot sa folosesti daca ai abonament BlackBerry?

Răspuns Câştigător
| XBorhyX a răspuns:

Despre facebook si yahoo messenger le poti folosi mai pe orice telefon youtube-ul trebuie sa ai instalat un program la majoritatea telefoanelor acum cu BlackBerry banuiesc ca potihappy funda?love struck