| Florin_Marius_1992 a întrebat:

Doresc sa joc farming simulator 2013 cu un prieten multiplayer.Sa putem juca trebuie sa cumparam amandoi jocul sau doar unul din noi?

4 răspunsuri:
| asasinkreedz a răspuns:

Depinde! Vreti sa jucati amandoi pe acelasi calculator? Cumaparati doar un singur joc. Vreti sa jucati pe doua calculatoare? Cumparati doar unul si il instalati pe amandoua! Va trebuie o singura copie a jocului ca sa jucati amandoi.Deci cumparati un singur joc.

| Florin_Marius_1992 explică (pentru asasinkreedz):

Si daca il cumpara unul din noi putem juca mai multe persoane?

| asasinkreedz a răspuns (pentru Florin_Marius_1992):

Tot ce trebuie sa faci este sa il instalezi pe mai multe calculatoare...Simplu!

| cristi4545 a răspuns (pentru Florin_Marius_1992):

Da