| Valentin_Danciu_1997 a întrebat:

Doresc sa stiu daca este posibil sa aflu paginile secrete ale unui site.
Exemplu: site www.xyz.ll, pot afla pagina www.xyz.ll/test daca nu este data de catre admin?
Multumesc

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Poti incerca si vezi daca iti face redirect, da eroare sau exista.

| Valentin_Danciu_1997 explică (pentru KodrutZ):

Doresc sa aflu de ex www.xyz.aa/gfasdfafa, daca existe in site fara sa incerc mii de combinatii.

| KodrutZ a răspuns (pentru Valentin_Danciu_1997):

Http://webmasters.stackexchange.com/......exed-links
Daca nu e indexat de gugal si nu ai acces direct la sitemap, cam nasol...

| Valentin_Danciu_1997 explică:

As vrea sa aflu toate folderele ascunse, adica daca unu site are www.site.s/dfasfasdga sa-l pot afla.
Inca mai astept, dau FUNDA!