| OvidiuOviOvidiu a întrebat:

Dragon city: Buna TPU! Aceasta intrebare este legata de Dragon city(sa aiba experenta cine raspunde)Am pur dragon daca combin pure dragon + orice legendar nu ma lasa sa fac combinatia ca si la alti dragoni de ex(armadilo,cool fire,gummy etc), eu stiu de ce nu ma lasa sa fac armadilo cool fire etc pentru ca din ei faci legendary, dar nu stiu de ce nu ma lasa sa fac pure dragon + ori ce legendar? de ce nu ma lasa? si ce dragoni iese din combinati? Dau fundita

2 răspunsuri:
| AlexisLuv a răspuns:

Nu,nici pe mine nu ma lasa sa le combin, poti combina doar pure dragon cu dark, terra, nature etc(orice obisnuit) big grin

| OvidiuOviOvidiu explică (pentru AlexisLuv):

Stiu asta dar de ce, mai cu inteles ce dragoni fac din pur dragon si legendar, ca si la interzisi(dragoni din care fac legendari, ex:armadilo cool fire etc)nu ma lasa sa-i fac pentru ca din iei faci legendary dar din pur si legendar ce iese. Spune cum te cheama pe facebook si ce level ai si iti dau fundita